درباره ما


اسکان تیم ورزشی پسران در خوابگاه دخترانه دانشکده شریعتی سبب اعتراض دانشجویان دختر شده است.در ادامه به بررسی علت این موضوع میپردازیم.

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,107 نفر

اسکان پسران در خوابگاه دخترانه چه دلیلی داشته است؟

بنابراین گزارش اخیرا جمعی از پسران را در خوابگاه های دخترانه دانشکده شریعتی اسکان داده اند، بطوریکه دختران در محوطه خوابگاهی هر روز شاهد تردد و رفت و آمد پسران هستند.

خوابگاه دخترانه

براساس اخبار رسیده از دانشجویان خوابگاهی دانشکده شریعتی، اعتراضات دانشجویان مبنی بر اسکان ورزشکاران جوان پسر در جوار دانشجویان دختر خوابگاهی، فاطمه مهاجر رئیس دانشکده شریعتی را شبانه به خوابگاه کشاند و وی با حضور در بین دانشجویان به بیان دلایل اسکان دادن پسران در محوطه خوابگاه دانشجویان دختر پرداخت.

خوابگاه دخترانه دانشکده شریعتی

طبق گزارشات رسیده مهاجر از فرهنگسازی در بین دانشجویان صحبت کرد و با گفتن دلایلی اعم از « دانشجویان دختر باید تعامل با آقایان را یاد بگیرند و این موقعیت، می تواند شروعی بر این امر باشد»، سعی در برقراری آرامش در بین دانشجویان معترض را داشت.

گفتنی است علی رغم توضیحات ارائه شده و سعی مسئولین در آرام نشان دادن جو موجود، حجم انبوه اعتراضات همچنان در بین دانشجوها وجود دارد.

لازم به ذکر است که ریاست دانشکده در پاسخ به این پیگیری ها «تامین بودجه» را دلیل قانع کننده ای دانسته و با بیان اینکه اختصاص خوابگاه به دانشجویان شبانه، هزینه بر است و این هزینه باید از راه های مختلف تامین شود، اسکان ورزشکاران جوان را در دانشکده توجیه کرد.

در گفت وگویی که با چند تن از دانشجویان دختر خوابگاه دانشکده شریعتی صورت پذیرفت متوجه شدیم سوالی که ذهن آنها را به خود مشغول ساخته این است که آیا نظارتی بر مسئولین مالی و فرهنگی دانشکده در راه های تامین بودجه و خرج کرد آن، وجود دارد؟

اسکان پسران در خوابگاه دخترانه چه دلیلی داشته است؟

منبع : خبرگزاری دانشجو/م.ن

۱۵۶ views
ادامه مطلب

نظرات

بخش نظرات اين مطلب
نظرات (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی