درباره ما


تجاوز ، تجاوز به دختر

تجاوز به زنان و دختران ایرانی بازهم در فرودگاه دبی! ماجرای تلخ تجاوز ماموران فرودگاه کشورهای عربی آیا دوباره تکرار شده است؟ در ادامه به جزئیات شایعه “تجاوز به زنان” و دختران ایرانی در فرودگاه دبی می پردازیم.

تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394
بازدید : 6,868 نفر

تجاوز به زنان و دختران ایرانی در فرودگاه دبی

تجاوز به زنان و دختران ایرانی" در فرودگاه! و باز هم در دبی.... لعنت به عرب و فاجعه رفتار تکان دهنده مأموران فرودگاه دبی با مسافران و گردشگران ایرانی 

مأموران فرودگاه دبی به دلیل آنچه دریافت گزارشی مبنی بر احتمال حمل مواد مخدر توسط یکی از مسافران ایرانی پرواز تهران – دبی ضمن رفتاری بسیار شدید و وحشیانه اقدام به بازرسی و لخت کردن تمامی 152 نفر مسافران این پرواز اعم از زن و مرد نمودند . 

به گزارش شاهدان عینی که خود هم از مسافران این پرواز نیز بوده اند پلیس دبی پس از نگهداری 4 ساعته تمامی مسافران در فرودگاه دبی ( به صورت سرپا ) و سپس گنت رول گذرنامه ها آنها تمامی مسافران را اعم از زن و مرد و کودک را به سالن بازرسی ویژه هدایت کرده اند . 

در سالن ویژه بازرسی فرودگاه سالن شماره 2 فرودگاه دبی از همه خواستند تمام لباس های خود و حتی لباس های زیر خود را درآورند و اقدام به بازرسی مسافران این پرواز که اکثراً خانواده ها هم بودند نمودند . 

همچنین در پی گستاخی پلیس فرودگاه امارات تمامی زن ها و دخترها را توسط پلیس مرد کاملاً برهنه کردند و حتی از فروبردن دست در [...] بانوان و دختران هم کوتاهی نکردند . شاهدان عینی از فریاد و گریه و شیون زنان و دختران ایرانی در سالن بازرسی 2 حکایت می کنند که تمامی فضای سالن شماره 2 فرودگاه دبی را پرکرده بود . 

یکی دیگر از شاهدان این پرواز میگویید که زنان و دختران را پس از باز رسی وحشیانه از سالن بازرسی به سوی سالن خروجی فرودگاه دبی هدایت می کردند درحالی که به آنها حتی اجازه نداده بودند لباس های زیر خود را هم به تن کنند و در حالی آنها را یکی یکی از سالن بازرسی ویژه خارج می کردند که زن ها و دختران گریه کنان فقط لباس های خود را در دست داشتند و نه بر تن ! 

یکی دیگر از مسافران زن این پرواز میگویید که در اثر برخورد وحشیانه و خشن پلیس دبی در حال بازرسی بدنی از مسافران دختر بکارت یکی از دختران ایرانی [...] شده است و فریادها و گریه های این دختران و زنان در فرودگاه و متعاقبان اعتراض شوهران و خانواده های دیگر ایرانی بازرسی شده باعث شد که پلیس فرودگاه با باطوم اقدام به ضرب و شتم وحشیانه تمامی مسافران دربند در سالن بازرسی را به همراه داشته باشد . 

از طرفی درنهایت بعد از 3 ساعت از بازرسی ویژه بدنی تک تک مسافران ایرانی مشخص شد که هیچ یکی از آنها هیچ مورد خلافی به همراه نداشته اند و مأموران فرودگاه دبی عمداً و فقط به خاطر ارعاب و تحقیر ایرانیان عازم دبی این حرکت زشت و به دور از انسانیت را انجام داده اند واکنش سفارت جمهوری اسلامی در دبی :

پس از مراجعه حضوری چندی از مسافران ایرانی به سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی ابتدا از ورود این افراد به ساختمان کنسولگری جلوگیری به عمل آمد ولی پس از ورود چند نفر و باز گو کرد واقعیت ماجرا برای مسئولان جمهوری اسلامی در دبی به آنها قول داده شد که پیگیر ماجرای اتفاق افتاده شوند . 

همچنین یکی از 3 نفر از دختران که با جراحت ... مواجه شده بودند برای اثبات موضوع به پزشکی قانونی ارسال شد که حقیقت ادعا اثبات شود . 

از طرفی بعضی از خبرنگاران رسانه های گروهی با معاون سرکنسولگری جمهوری اسلامی در دبی قرار مصاحبه گرفتند که ایشان از پذیرفتن خبرنگاران خودداری کردند و با تعجب فراوان ایشان خطاب به مراجعه کنندگان تمامی ماجرای اتفاق افتاده را تکذیب کردند و گفتند موضوع مهمی اتفاق نیفتاده و ماجرای گفته شده فقط شایعه است! 

ولی یک روز بعد از تکذیب ماجرا توسط کنسولگری ایران در دبی - سفارت جمهوری اسلامی در ابوظبی با تأیید ضمنی خبر برخورد وحشیانه مأموران فرودگاه دبی با مسافران ایرانی و پاره شدن بکارت یکی از دختران 15 ساله این ماجرای را یک اقدام عادی در فرودگاه دبی خوانند ولی گفتند که در این زمینه با فرمانده پلیس فرودگاه دبی صحبت و موضوع پیش آمده را پیگیری کنند !!! " 

پاسخ شایعه

1. این شایعه ایرادات منطقی بسیاری دارد! در هیچ منبع معتبر یا دست چندمی به آن اشاره نشده و هیچ استنادی هم برای این داستان احساسی ارائه نگردیده است! 

2. وزارت امور خارجه تاکنون هیچ گزارش رسمی در خصوص این شایعه از نمایندگی های خود دریافت نکرده و ادعای تأیید اولیه مطلب توسط وزارت خارجه نیز کذب است! چرا رسانه های ادعاشده هیچ کدام خبر لغو قرار مصاحبه با کنسولگری را پوشش نداده اند ؟! 

3. هیچ شهروندی در این مورد به وزارت خارجه یا نمایندگی های آن مراجعه نکرده و شکایتی مطرح ننموده است. کسی نیز به پزشکی قانونی اعزام نشده و با فرض صحت آن چرا فقط یکی از 3 نفر اشاره شده در متن؟! 

4. وزارت امور خارجه در برخورد با این گونه مسائل جدیت دارد و به محض دریافت مطلبی قویاً وارد عمل شده و پیگیری می کند . در چنین مواردی، مانند مورد فرودگاه جده، نماینده سفارت شخصاً به محل مراجعه می کند . 

5. ادعای عریان کردن همه 152 مسافر یک پرواز دور از عقل و عرف و... است و نویسنده برای تحریک مخاطب، بازرسی "خاص" بدنی زنان و دختران توسط پلیس مرد را نیز مدعی شده است! در حالیکه همه کشورها از پلیس زن برای چنین کاری استفاده می کنند ، چه رسد به کشورهای اسلامی! 

6. با فرض صحت مطلب چگونه قابل قبول است که زنان ما به این اهانت گردن گذاشته اند و مردان ما هم بی تفاوت از کنار آن گذشته اند یا با چند ضربه باطوم ساکت شده اند ؟! 

7. این اتفاق در دنیا سابقه ندارد و در صورت صحت آن تیتر یک خبرگزاری های جهان شده بود! با فرض مشکوک شدن پلیس به حمل مواد مخدر ، این بازرسی "ویژه"، برای افراد مظنون صورت می گرفت ، نه تمام مسافرین یک پرواز ! 

8. در رد این ادعای اهانت آمیز باید گفت در عصری که شبکه های اجتماعی و دوربین گوشی ها از حوادث کوچک هم نمی گذرند ، چرا هیچ عکس یا فیلمی از چنین "شوی" تبلیغاتی گسترده و خیالی از طرف کاربران ایرانی ، مسافران یا کاربران عرب منتشرنشده است؟! 

9. متأسفانه مواردی از قاچاق مواد مخدر توسط مسافرین ایرانی و بدرفتاری و بازرسی بدنی بی دلیل مسافرین توسط پلیس دبی قبلاً گزارش شده که با سو استفاده و بزرگنمایی آنها و ترکیب با ماجرای فرودگاه جده، این شایعه سراسر کذب و اهانت به مردم ایران تنظیم شده است. 

10. در خباثت شایعه پردازان همین بس که آبرو و عزت نوامیس کشور را بازیچه منافع شخصی ، سیاسی و دشمنی های نژادی و ... قرار داده اند و احساسات 80 میلیون ایرانی را جریحه دار کرده اند . 

11. بدون اطلاع از صحت پیام ها ، هر مطلبی را منتشر نکنیم تا داوطلبانه دشمنانمان را یاری نکرده باشیم.

تجاوز به زنان ، تجاوز به زنان و دختران ایرانی در فرودگاه دبی

۳۱۲ views
ادامه مطلب

نظرات

بخش نظرات اين مطلب
نظرات (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی